اطلاعات
موضوعات داغ

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

امروز اومدیم باهم به معرفی قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش بپردازیم و بیشتر شما رو با این شخصیت محبوب انیمه شیطان کش آشنا کنیم، خیلی خب بدون فوت وقت بزن بریم.

آنچه در این مطلب میخوانید

1. توانایی های کلی

معرفی قدرت های رنگوکو کیوجورو

به عنوان یه هاشیرا از لشگر شیطان کش، رنگوکو کیوجورو یه جنگجوی خیلی قوی و ماهر بود. قبل از اینکه کیوجورو جای پدرش رو بگیره، نشون داده بود که یه مبارز قوی و شگفت انگیز است. اون با موفقیت انتقام مرگ 9 شیطان کش رو که توی جنگ با شیطان فلوت مرده بودن، گرفت و بعداً تونست، به تنهایی رتبه دوم، هایرو رو شکست بده.

هایرو حتی قبل از مرگش از شمشیرزنی اون تعریف کرده بود. علاوه بر این، پدرش، شینجورو رنگوکو،میگفت که بعد از اینکه دیگه به کیوجورو آموزش نداد، اون خودش با مطالعه و یادگرفتن تنفس شعله از 3 جلد کتابی که پدرش داشت خودشو ارتقا داد و به یه هاشیرا تبدیل شد.

برای نشون دادن قدرت اون مثلا آکازا شیطان رتبه 3 بالا و چهارمین شیطان قوی دنیا از شمشیرزنی و قدرتش تعریف کرد. اون حتی تا جایی پیشرفت که بدون اینکه به شیطان تبدیل شه قدرت های انسانی خودشو فراتر برد و قوی تر هم شد.

چیزی که آکازا به رنگکو کیوجورو پیشنهاد داد به عنوان یه شمشیرزن که به شیطان تبدیل شه و میتونه قدرت های خودشو حتی بیشتر از اینم بکنه و خیلی قوی تر شه! آکازا همینطور روحیه ی جنگجویی رنگکو رو ستایش میکرد و حتی معتقد بود اون به حالت “قلمرو عالی” (اسم یه مهارت خیلی قوی در سطوح بالا ولی منظور در جهان هستی رسیدن به جهان پاک و بی نهایت) خیلی نزدیک شده.

2. ادراک فرا حسی رنگوکو کیوجورو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

رنگوکو کیوجورو حواس خارق‌العاده‌ای داشت، مثل زمانی که میتونست هاله های شیطانی چندتا شیطان و همینطور هاله ی قوی آکازا رو حس کنه و درک کنه. کیوجورو همچنین میتونست حضور شیاطین رو سریع‌تر و دقیق‌تر از تانجیرو کامادو، که دارای حس بویایی خیلی قوی بود، حس کنه زمانی که دو تا شیاطین رو دقیقاً پشت سر هم توی قطار قبل از اینکه بقیه متوجه بشند تشخیص داد.

این توانایی همچنین به اون اجازه میداد تا توانایی‌ها و ضعف‌های بازسازی کننده اکثر شیاطین مثل انمو رو خیلی دقیق اندازه بگیره. کیوجورو همچنین قادر بود زخم‌ها و رگ‌های خونی تانجیرو رو به‌دقت درک کنه، که به تانجیرو یاد داد چجوری زخم خودشو ببنده و از مرگش در اثر خونریزی جلوگیری کنه.

علاوه بر این، اون میتونست توی طلسم های انمو، هدفشو تشخیص بده و با فهمیدن هدف بد طلسمش، جلوی اونو بگیره (منظور همون قسمت داخل رویا بود که از طریق اون بچه ها میخواست هسته ی روحیشون رو نابود کنه.

3.سرعت و رفلکس های بی نظیر رنگوکو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

 به عنوان یه هاشیرا، رنگوکو سرعت و رفلکس های باورنکردنی داشت که حتی یک شیطان کش آموزش دیده و با استعداد مثل تانجیرو نمیتونست قدرتشو اندازه بگیره و درکش کنه . کیوجورو حتی میتونست باعث لرزش زمین و تقریباً خارج شدن قطار از ریل با دویدن با چنین سرعت‌ بالایی بشه.

علاوه بر این، کیوجورو میتونست به راحتی با سرعتی خیلی سریعتر از اونچه که چشم بخواد ببینه حرکت کنه و حتی قبل از اینکه شیاطین بتونن واکنشی نشون بدن،سرشون رو از تنشون جدا کنه. رفلکس های اون به قدری سریع بود که اون تونست دست آکازا رو یه لحظه قبل از ضربه زدن به تانجیرو، نصف کنه. بعضی وقتا کیوجورو میتونست از آکازا با تکنیک‌های سریع و حرکات فوق‌العاده‌اش که به گفته اون سریع‌تر از یه چشم به هم زدنه، سبقت بگیره.

این حرکت خود آکازا رو متعجب کرد و تحت تأثیر قرار داد که خیلی واضح تعجب خودش رو توی جنگ ابراز کرد. برای مثال نشون دادن یکی دیگه از قدرت های رنگکو به سرعت حرکت باورنکردنیش ،اینوسکه هاشیبارا گفت که اون اونقدر سریعه که به نظر میرسه انگار قدرتش توی یه ابعاد دیگست و اصلا قابل درک نیست.

معرفی قدرت های رنگوکو کیوجورو

4. استقامت و قدرت خیلی بالای رنگوکو کیوجورو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

رنگوکو کیوجورو استقامت فرا بشری رو در طی نبردهای خودش توی داستان شیطان کش نشون داده. کیوجورو توی تک شلیک ویژه خودش پرده گوش خودش رو پاره کرد! با این حال اون کوچکترین تکونی نخورد و درد خودش رو نادیده گرفت و به مبارزه و پیروزی ادامه داد.

توی جنگ اون ده‌ها زخم و جراحات شدیدی رو بر اثر تیراندازی و انفجارهای زیاد تحمل میکرد،همون جنگی که که رتبه 2 قبلی یعنی هیرو رو شکست داد، اما اونقدر تحمل کرد تا همه ی بمب هایی که اون کار گذاشته بود منفجر شدن.

همین نشون ندادن علائم درد یا خستگی، تسلیم نشدن و ادامه دادن، باعث شوکه شدن هیرو شد و اون رو به این فکر فرو برد که آیا کسی که توی گذشته دیده بود واقعاً همون کسیه که الان داره باهاش می جنگه؟! علاوه بر این، نبرد اون علیه انمو رتبه 1 پایین که با یه قطار کامل ترکیب شد، تونست بدون خستگی اون رو از 5 واگن قطار دور نگه داره و خالی کنه.

در آخر هم ، رنگکو با وجود فشارهای جسمی و روحی بالاتر از حد خودش و تحمل چندین زخم درمان نشدنی و کشنده، مثل شکستگی چشم، شکستگی دنده ها و صدمه دیدنه اندام های داخلی، تونست با آکازا،که یکی از قوی ترین شیاطین موجود بود، پا به پا مبارزه کنه.

جالب‌تر از همه اینکه ، کیوجورو موفق شد آکازا رو با اینکه نقطه حیاتی‌اش سوراخ شده بود یعنی شبکه ی خورشیدیش، و با خونریزی شدیدش بازوههای محکم و قویش رو نگه داره. با وجود همه ی زخم های مرگبارش، اون هیچوقت حتی یه بارم تکون نخورد و از خودش نشونه ای از درد و خستگی نشون نداد

5. قدرت بی‌نظیر رنگوکو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

 کیوجورو به عنوان یه هاشیرا که سال‌ها برای کامل کردن مهارت‌های بدنی خودش وقت میذاشت، قدرت بدنی باورنکردنی داشت و میتونست کاتانای خودش(شمشیر مخصوص ژاپنی) رو با سرعتی بیشتر از اونکه چشم بتونه ببینه، به‌ طور پشت سر هم و با دقت وحشتناکی توی درگیر شدن و جنگ هاش بچرخونه.

کیوجورو حتی آکازا را مجبور به پرواز توی فاصله ی شگفت انگیزی کرد اونم با یه تاب به تیغه ی شمشیرش. همچنین میتونست با دویدن به جلو، کل قطار رو از ریل خودش بلند کنه. حتی وقتی که برای اولین بار تبدیل به یه شیطان کش شد، قدرت کافی برای پاره کردنه پرده گوشش رو با ضربه زدن به گوش هاش با دست داشت.

کیوجورو همچنین قدرت‌های فوق‌العاده‌ای داشت که به اون اجازه می‌داد تا آکازا، یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های داستان شیطان کش رو از نظر فیزیکی نگه داره، با اینکه شبکه خورشیدیش زودتر سوراخ شده بود و چندتا زخم کشنده دیگه هم تحمل میکرد، که برای آکازا باورنکردنی بود. و شوکه شدن خودش رو نسبت به کیوجورو نشون داد. قدرتی که اون رو «غیر قابل باور» توصیف میکرد

6. اراده تسلیم ناپذیر رنگوکو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

رنگوکو دارای روحیه ی تسلیم ناپذیر و قدرت اراده ی باورنکردنی بود که حتی افرادی مثل رتبه 3 بالا یعنی آکازا را تحت تاثیر خودش قرار می داد. از همون دوران بچگی بخاطر قولی که به مادر خدا بیامرزش داده بود، اراده و شور تسلیم ناپذیر خودش رو خیلی بالا برده بود.

حتی وقتی که رتبه 3 بالا آکازا اون رو با حملات قدرتمندش غرق کرد و زخم های موذیانه ای رو به کیوجورو وارد کرد، اون ثابت قدم و مصمم تا آخرش وایستاد.بعد از اینکه کیوجورو یه چشم خودش رو از دست داد و زخم های داخلی آکازا رو تحمل میکرد، اصرار داشت و اراده و عزم تزلزل ناپذیر خودش رو ابراز کرد و گفت که هر چی باشه از جون بقیه افراد بی گناه محافظت میکنه و واقعا هم انجام داد.

در نهایت، وقتی که مشت آکازا شبکه خورشیدی اون رو سوراخ میکنه، خاطره‌ای رو یادش میندازه که دوباره کیوجورو یاد مادرش میوفته و آخرین فشار و قدرت رو بهش میده تا گردن آکازا رو بخواد ببره. در آخر هم، اگرچه تلاش‌های اون بی‌ثمر بود، اما اراده باورنکردنیش تأثیر عمیقی روی تانجیرو گذاشت و اون رو تشویق کرد که بدون توجه به آشفتگی‌هایی که باهاش روبرو میشد رو به جلو ادامه بده

7. هوش بالای رنگوکو

قدرت های فرا انسانی رنگوکو کیوجورو هاشیرای آتش

کیوجورو به عنوان یه شمشیرزن قوی دنیای انیمه از تبار هاشیرای شعله، به نسل‌های دانش و تاکتیک‌های رزمی و همچنین آموزش‌هایی از شعله هاشیراهای قبلی، مثل پدرش، شینجورو رانگوکو، دست پیدا کرد. کیوجورو همچنین تونست با خوندن 3 جلد تنفس شعله به کل سبک هاش تسلط کامل پیدا کنه.

در طول نبرد با آکازا، اون تشخیص دقیقی از خودش نشون داد، چون که بعد از حمله ی مرگبار ویرانگر آکازا: از نوع هوایی، اون متوجه شد که باید از فاصله نزدیک بجنگه چون می‌خواست شانس بریدن سرش و افزایش بده.

حتی وقتی که تانجیرو کامادو که معمولا عاقلانه میجنگه از شکست دادن انمو نا امید شده بود، کیوجورو به طور غریزی میدونست که فرقی نمی کنه شیطان چه شکلی به خودش بگیره، همیشه یک نقطه ضعف وجود داره واسه شکست دادنش

8.مجموع و تکنیک تنفس کامل رنگوکو

رنگکو همینطور دانش زیادی توی استفاده از تنفس با تمرکز کامل داره و میدونه که چجوری از زخم های جزئی خونریزی جلوگیری کنه. برای مثال یه دلیل دیگه برای نشون دادن هوش تاکتیکی خودش، کیوجورو تونست فوراً زبان اشاره متحداش رو بخونه تا توانایی‌های شیطان فلوت رو آشکار کنه، تازه با اینکه نمیتونست حرکات اون رو کامل کنترل کنه ولی با یه حرکت متقابل و سریع قبل از اینکه از هنر خونی شیطانیش استفاده کنه تونست اون رو شکست بده.

راستی بچه ها ما تو فروشگاه اوتاکو24 که مال خودمون هم هست و به تازگی راه اندازی شده میتونید اکشن فیگور شخصیت های شیطان کش به صورت تکی خریداری کنید، همچنین داخل فروشگاه اوتاکو 24 اکشن فیگور های انیمه ای ارزان و تکی هم موجود میباشد که میتونید براحتی و با خیال آسوده خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. 🙂

رنگوکو چندیمن هاشیرای قدرتمند بین بقیه هاشیرا هست؟

خیلی از فندوم طبق مانگا اون رو پنجمین هاشیرای قدرتمند میدونن ولی خب به نظر من فقط قدرت نیست که تو انیمه یه شخصیت رو محبوب میکنه رنگوکو با وجود نقش کوتاهی که تو انیمه شیطان کش داشت تونست احساس خوبی تو دل تماشاگران برای همیشه بوجود بیاره…

نظر شما چیه ؟ تو کامنتا بهمون بگید.

4.4/5 - (7 امتیاز)

saEEd

انیمه و بعضی از شخصیت های انیمه ای منو از دنیای تاریک زندگیم به یه دنیای روشن هدایت کردن، اونا منو از یه نقطه سیاه به رنگین کمون بردن و مهمترین و اساسی ترین درس های زندگی رو یادم دادن...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا